gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Уряд підтримав законопроект, який регулює правонаступництво у трудових відносинах при зміні власника підприємства
За допомогою сервісу онлайн консультацій до Держпраці часто звертаються працівники із запитаннями щодо процедури звільнення за скороченням або у зв’язку із ліквідацією роботодавця. При цьому їх турбує питання щодо можливості скорочення строку повідомлення про звільнення якщо, наприклад, працівник вже знайшов іншу роботу або просто не хоче далі працювати.
До 15 лютого 2023 року малюнки учасників потрібно надіслати поштою до обласного управління Держпраці (контактна інформація розміщена на офіційному сайті Держпраці dsp.gov.ua в розділі Контакти / Контактна інформація територіальних органів Держпраці).
Запитання - відповідь   29 листопада 2022
Хто може скористатися спрощеним режимом регулювання трудових відносин?
Щодня фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області відвідують десятки трудових колективів, спілкуються з працівниками та роботодавцями.
Комісія фахівців Управління Держпраці провели перевірку знань нормативно-правових актів з охорони праці у посадових осіб Вінницької дирекції акціонерного товариства «Укрпошта»
Постановою КМУ від 22 листопада 2022 року № 1306 скасована постанова від 3 квітня 1993 року № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій», а розпорядженням № 1047-р цього ж дня скасований наказ Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28 червня 1993 року № 43 «Про затвердження Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій».
Керівники навчальних закладів Вінниччини під час перевірки знань нормативно-правових актів з охорони праці консультувалися з фахівцями Управління Держпраці у Вінницькі області як пережити найважчий зимовий період без надзвичайних подій і виробничого травматизму.
Чергове засідання постійно діючої робочої групи з питання зниження рівня незадекларованої праці та виконання плану заходів щодо детінізації праці відбулася в Управлінні Держпраці у Вінницькій області.
В екстремальних умовах, в укритті і частково без світла відбувся урок з охорони та безпеки життєдіяльності людини в студентів Вінницького педагогічного коледжу. Провести цей урок дирекція коледжу запросила фахівців Управління Держпраці у Вінницькі області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.