gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Статтею 73 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) встановлено 9 святкових днів (зокрема 1 травня – День праці, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні) та 4 неробочі дні – релігійні свята, в які не проводиться робота (7 січня і 25 грудня – Різдво Христове, один день (неділя) – Пасха (Великдень), один день (неділя) – Трійця).
З метою запобігання та попередження випадків торгівлі людьми та з метою недопущення порушень законодавства про працю, на Вінниччині триває посилена інформаційна робота.
Сьогодні, перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець прийняв участь у засіданні Спеціальної комісії при управлінні виконавчої дирекції ФСС України у Вінницькій області. Під час засідання опрацювали питання щодо встановлення розміру одноразової допомоги потерпілому у зв’язку з нещасним випадком на виробництві.
13 квітня відбулася робоча зустріч в.о. Голови Державної служби України з питань праці Ігоря Дегнери та в.о. Голови Державної податкової служби України Тетяни Кірієнко щодо співпраці та налагодження взаємодії обох відомств з питань релокації та супроводу суб’єктів господарювання, які переміщують виробничі потужності з територій бойових дій.
ЗАПИТАННЯ/ВІДПОВІДЬ   14 квітня 2022
Людина переїхала з тимчасово окупованої території. Трудової книжки немає. Не звільнена. Чи можна стати на облік в центрі зайнятості? І чи можливо отримувати допомогу?
Із введенням воєнного стану, все більше суб’єктів господарювання освоюють нові умови роботи. Проте деякі підприємства вимушені були зупинити роботу, оголосивши простій у зв’язку з безпековою ситуацією, тобто не з вини працівника.
Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько спільно з робочою групою Вінницької ОВА з робочим візитом відвідали релоковане з Донеччини ТОВ «Контакт», що спеціалізується на виготовленні обладнання для систем газопостачання. У зв’язку із веденням бойових дій, підприємство виявило бажання перемістити виробничі потужності до Вінницької області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.