gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Сьогодні, начальникУправління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько прийняв участь у вебінарі «Про особливості регулювання трудових відносин в умовах воєнного стану», що відбувся в приміщенні Федерації профспілок Вінницької області. Провів захід Голова обласної Федерації профспілок Микола Колесник.
З метою недопущення порушень законодавства про працю та попередження випадків потрапляння до торгівельного рабства, на Вінниччині триває посилена інформаційна робота на базі центрів надання адміністративних послуг, в центрах зайнятості, у міських, районних радах тощо.
Через бойові дії, ускладнену логістику і технічні обмеження створення електронних лікарняних або видача паперових листків непрацездатності сьогодні можуть бути ускладнені.
Нормами статті 70 Кодексу Законів про працю України визначено, що тривалість щотижневого безперервного відпочинку повинна бути не менш як сорок дві години.
Простій — це зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами, що визначено частиною 1 статті 34 КЗпП України.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько, в ефірі телеканалу «Вінниччина» розповів про релокацію підприємств із зони бойових дій до Вінниччини, особливості законодавства про працю в умовах воєнного стану, а також про інформаційні заходи, яких вживають фахівці Управління Держпраці, аби уникнути випадків торгівлі людьми.
Посадовими особами Управління Держпраці активно проводиться інформаційна робота серед громадян щодо протидії торгівлі людьми. Завдяки вживаним заходам, уже більше 3 тисяч осіб знають як уникнути потрапляння до трудового рабства.
Як застрахованій особі отримати лікарняні за оформленим листком непрацездатності, якщо вона не може отримати матеріальне забезпечення через свого роботодавця у зв’язку із бойовими діями на території його розташування?
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.