gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Українці, які у період з 23 по 31 березня подали заявку щодо отримання 6,5 тисяч гривень в рамках програми єПідтримка та були внесені до відповідного реєстру гарантовано отримають виплати. Міністерство економіки України докладає зусиль, аби кошти надійшли до одержувачів якнайшвидше.
Посадові особи управління Держпраці продовжують надавати консультації, у межах своєї компетенції внутрішньо переміщеним особам, а також усім громадянам, які того потребують.
На Вінниччині підбили підсумки першого етапу XІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв прийняв участь у робочій нараді з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство. Захід відбувся у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції.
Фахівці Управління Держпраці щодня надають консультації тимчасово переміщеним громадянам на базі центрів надання адміністративних послуг Вінниччини.
Присутнім на семінарі надано роз’яснення щодо особливостей укладення трудових договорів, оплати праці, надання відпусток, переведення та зміна істотних умов праці, тривалість робочого часу в умовах воєнного часу тощо.
6 березня 2022 року, о 13 год. 35 хв., в наслідок бомбардування збройними силами РФ Комунального підприємства «Аеропорт Вінниця», стався груповий нещасний випадок з працівниками, в наслідок якого постраждало 6 осіб, усі зі смертельним наслідком.
Інспектори з питань праці активно продовжують проводити консультації з внутрішньо переміщеними особами у центрах зайнятості Вінниччини, щодо особливостей трудового законодавства в умовах воєнного стану та інформують як не потрапити до пастки торгівців людьми, так як багато тимчасово переміщених осіб знаходяться у пошуку роботи.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.