gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Як не потрапити до пастки торгівців людьми при пошуку роботи? Про це інспектори Управління Держпраці активно інформують внутрішньо переміщених осіб, адже багато громадян знаходяться у пошуку роботи.
Фахівець Управління Держпраці розповів вимушеним переселенцям, які вже влаштувались на роботу на Вінниччині про зміни у трудових відносинах та правах роботодавців і працівників під час воєнного стану.
Володимир Боковець під час прямого ефіру радіохвилі «Місто над Бугом» розповів про головну ідею, історію започаткування, а також відзначення на Вінниччині Всесвітнього Дня охорони праці.
Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства до проблеми безпеки людини на робочому місці, відзначають Всесвітній День охорони праці.
Так, до Вінниччини виявили бажання перемістити свої виробничі потужності вже 19 підприємств з різних регіонів України. Із них 9 уже взято під супровід фахівцями Управління Держпраці, інші – знаходяться у стадії перевезення обладнання.
За словами фахівців, найпоширенішими питаннями у зверненнях тимчасово переміщених осіб залишаються – питання можливості працевлаштування на Вінниччині, особливо без трудової книжки та офіційного звільнення з попереднього місця роботи.
Фахівцями Управління Держпраці через сервіс «Інтерактивний інспектор» від початку воєнного стану надано 2 140 консультацій, в тому числі з питань праці 1712, охорони праці - 276, надання адміністративних послуг - 152.
26 квітня начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько та перший заступник начальника Управління Володимир Боковець з робочим візитом відвідали Хмільницьку міську раду, де спільно з міським головою Миколою Юрчишиним та його заступником Андрієм Сташко обговорили можливість релокації до громади підприємств, які через війну вимушені переміщувати свої виробничі потужності до інших, більш безпечних регіонів.
Головним державним інспектором Управління Держпраці у Вінницькій області Л. Онофрійчук проведено засідання круглого столу з керівниками Могилів-Подільського міського Центру зайнятості, під час якого обговорили питання щодо реалізації Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».
36 років тому тисячі ліквідаторів ціною власного життя рятували світ від смертельного випромінювання.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.