gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

У міських та районних центрах зайнятості Вінниччини для інспекторів Управління Держпраці відведені спеціальні робочі місця, де кожен громадянин може отримати інформацію щодо вимог законодавства про працю та змін у трудовому законодавстві на період воєнного стану.
На підставі повідомлення органів місцевого самоврядування та звернення працівників щодо порушення термінів та повноти виплати заробітної плати, посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області, на одному із промислових підприємств м. Вінниці проведено позаплановий захід державного контролю з питань оплати праці
На базі центрів надання адміністративних послуг регіону створені спеціальні робочі місця для фахівців Управління Держпраці, де усі, хто потребує консультації з питань законодавства про працю - можуть її отримати.
01.05.2022 набрали чинності зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 № 687, затверджені постановою КМУ від 07.04.2021 № 319.
Головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області І. Мандюр провів семінар з колективом ТОВ «Хлібодар», під час якого розповів про зміни в законодавстві про працю в умовах воєнного стану. На заході були присутні працівники бухгалтерії та відділу кадрів.
З метою недопущення порушень законодавства про працю та попередження випадків потрапляння до торгівельного рабства, на Вінниччині триває посилена інформаційна робота на базі центрів надання адміністративних послуг, в центрах зайнятості, у міських, районних радах тощо.
Уряд спрощує реєстрацію в Державній службі зайнятості українців, які втратили роботу під час дії воєнного стану. Відповідна постанова прийнята 29.04.2022 р., на засіданні Уряду за поданням Міністерства економіки.
В умовах військової агресії окупантів, Управління Держпраці у Вінницькій області не припиняє консультувати працівників та роботодавців з найактуальніших питань.
30 квітня українські прикордонники відзначають своє професійне свято.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.