gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області О. Іконніков відвідав Барський районний спортивно-технічний клуб, де поінформував його працівників про вимоги та особливості законодавства про працю та зміни у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з фашизмом, хто віддав своє життя за наше майбутнє. Ми у вічному боргу перед ними. Не існує слів, якими можна висловити вдячність…
Посадовці обговорили особливості функціонування бізнесу в умовах війни. Заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк повідомила, що Держпраці розширює пілотний проєкт з надання консультаційної підтримки не лише релокованим, а й іншим підприємствам, що здійснюють господарську діяльність на території України.
Уряд прийняв постанову, відповідно до якої удосконалено механізм подання підприємцями декларацій для отримання дозволів та ліцензій. Вже найближчим часом ця послуга буде доступна через портал та додаток Дія.
Під час зустрічі посадовці обговорили особливості та вимоги порядку провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання під час воєнного стану.
Першим кроком стала консультаційна підтримка підприємств, які перемістили своє виробництво у більш безпечні регіони України. Реалізація цього проекта підтвердила свою ефективність, понад 3 тисячі суб’єктів господарювання вже скористалися фаховою підтримкою спеціалістів Держпраці та її територіальних органів.
З метою роз’яснення змін у законодавстві про працю, що ухвалені Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», серед суб’єктів господарювання регіону триває проведення інформаційної роботи.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.