gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області поінформували керівника підприємства, що спеціалізується на вантажних перевезеннях, щодо вимог порядку провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання під час воєнного стану.
Відповідно до пункту 7 розділу II Вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва та щодо відповідності машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки вимогам законодавства про охорону праці та промислової безпеки, затверджених наказом Міністерства економіки України від 06.01.2022 № 34-22, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 01.02.2022 за № 118/37454, закріплено ряд вимог щодо забезпечення
На виконання окремого доручення в.о. Голови Держпраці Ігоря Дегнери щодо розширення проєкту з надання консультаційного супроводу підприємствам, що продовжують працювати в умовах війни, посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області провели інформаційну роботу з представником підприємства, що здійснює господарську діяльність у сфері вирощування зернових культур.
Кожен громадянин може отримати інформацію щодо вимог законодавства про працю та змін у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану.
Під час робочої зустрічі обговорили програму співробітництва для розвитку Sida. Експерт проєкту Анна Єзерова повідомила, що для участі у проекті відібрано Вінницьку, Львівську та Закарпатську області.
Фахівець Держпраці поінформував роботодавця та працівників щодо порядку та термінів проведення атестації робочих місць за умовами праці, про види пільг та компенсацій за шкідливі умови праці, організацію безпечної роботи з урахуванням спеціалізації підприємства тощо.
З метою недопущення порушень законодавства про працю та попередження випадків торгівлі людьми, головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області О. Григоренко, на базі Вінницької районної філії обласного центру зайнятості надав ряд роз’яснень громадянам щодо змін у трудовому законодавстві, що відбулись в умовах воєнного стану.
Під час робочого візиту на Вінниччину, заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк разом із начальником Управління Держпраці у Вінницькій області Володимиром Маруньком та першим заступником начальника Управління Володимиром Боковцем відвідали одне з найпотужніших виробничих підприємств Вінниччини, що спеціалізується у деревообробній галузі та обговорили з керівництвом підприємства особливості функціонування бізнесу в умовах війни.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.