gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Під час інформаційного відвідування, посадові особи надали роз’яснення представникам підприємства щодо змін у законодавстві про працю в умовах воєнного стану.
Так, фахівець Управління Держпраці надав представникам торгівельної галузі роз’яснення з питань законодавства про працю, зокрема, наголосив на перевагах офіційного працевлаштування. Головний державний інспектор пояснив, що працюючи офіційно, працівник автоматично отримує:
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено інформаційну зустріч із суб’єктом господарювання, що здійснює діяльність у будівельній галузі.
З метою недопущення порушення законодавства з питань охорони праці та зупинки виробничих процесів, посадові особи Управління Держпраці активно інформують підприємців Вінниччини щодо порядку провадження господарської діяльності під час воєнного стану.
На виконання окремого доручення в.о. Голови Держпраці Ігоря Дегнери щодо розширення проєкту з надання консультаційного супроводу підприємствам, що продовжують працювати в умовах війни, заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк та начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провели інформаційну роботу з представником підприємства, що здійснює господарську діяльність у сфері роздрібної торгівлі пальним (чисельність працівників – 46 осіб).
Під час робочої зустрічі, її учасники обговорили особливості Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування сфер зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час дії воєнного стану», який набув чинності 7 травня 2022 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.