gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

З метою профілактики виробничого травматизму та зменшення кількості випадків травмування працівників під час виконання робіт Держпраці збирає та надає рекомендації з найактуальніших питань, з якими звертаються роботодавці та працівники у сфері безпеки праці.
Запитання/Відповідь   16 грудня 2022
Як діяти роботодавцеві при переміщенні (евакуації) підприємства, установи та організації в іншу місцевість?
Превентивний захід з роз’яснення важливості дотримання вимог нормативно-правових актів з безпеки праці провели фахівці Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області з працівниками АЗС та АГЗП , котрі реалізують та зберігають нафтопродукти і скраплений газ.
Семінар-навчання провели фахівці Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області для працівників підприємств харчової промисловості та будівельній галузі області. На захід запросили і фізичних осіб – підприємців.
Організатори: • Державна служба України з питань праці, • Науково-виробничий журнал «Охорона праці».
Сьогодні, 14 грудня, Голова Держпраці Ігор Дегнера та Голова Держлісагентства Юрій Болоховець підписали Меморандум про співпрацю.
14 грудня в Україні вшановують ліквідаторів аварії на ЧАЕС – людей, які своєю самопожертвою врятували людство від радіаційного забруднення.
Через масовані ракетні атаки росії об’єкти критичної інфраструктури України зазнали масштабних руйнувань. Як наслідок, мешканці багатоквартирних та приватних будинків для приготування їжі та обігріву осель почали масово використовувати газові балони. Аналогічна ситуація спостерігається під час трудової діяльності.
З 1 січня 2023 року змінюється Порядок обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою КМУ від 26.09.2001 № 1266.
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про реформу регіональної структури Державної служби з питань праці шляхом утворення міжрегіональних управлінь, юрисдикція яких буде поширюватись на територію кількох областей.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.