gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Колектив Управління Держпраці у Вінницькій області вітає всіх українців з Днем вишиванки!
З метою підтримки бізнесу та попередження порушення прав працівників під час дії воєнного стану, інформаційним супроводом посадових осіб Управління Держпраці охоплено всі категорії суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Вінниччини.
З метою недопущення порушень законодавства про працю, головні державні інспектори Управління Держпраці відвідали заклади громадського харчування Вінниці та провели інформаційні бесіди з працівниками.
Посадові особи Управління Держпраці здійснили ряд відвідувань суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у різних галузях на території Вінниччини та надали роз’яснення роботодавцям і працівникам щодо особливостей та вимог законодавства про працю в умовах воєнного стану, а також з питань охорони праці.
Відповідно до Плану превентивної роботи Управління Держпраці у Вінницькій області на 2022 рік, начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олег Ковель провів інформаційну роботу з керівником та працівниками підприємства, що здійснює господарську діяльність у сфері машинобудування щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час ковальсько-пресових робіт та експлуатації металообробних верстатів.
З метою недопущення порушень у законодавстві про працю, головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Л. Пасічна відвідала ПрАТ «Маяк», та обговорила з адміністрацією підприємства вимоги та особливості законодавства про працю та зміни у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану
Начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області Андрій Куровський та заступник начальника відділу Олександр Коваль провели з працівниками АТ «Віннницягаз» тематичний тренінг з імітацією реальних дій на робочих місцях на тему: «Організація та виконання газонебезпечних робіт на об’єктах систем газопостачання».
Фахівці Управління Держпраці провели інформаційну роботу з працівниками торгівельної галузі, піді час якої надали роз’яснення щодо законодавства про працю та змін, що відбулись у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.