gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Подання декларації дозволяє виконувати роботи підвищеної небезпеки та експлуатувати машини, механізм та устатковання підвищеної небезпеки без отримання дозвільних документів.
Економіка України має працювати – для підтримки армії та наближення нашої перемоги.
Працівників проконсультували з питань оформлення трудових відносин та наголосили на перевагах задекларованої праці.
Комісія Управління Держпраці у Вінницькій області, під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О. Ковеля, провела перевірку знань нормативно-правових актів з питань охорони праці у працівників ПрАТ «Зернопродукт МХП».
З метою недопущення порушень у законодавстві про працю, посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області відвідали підприємство, що спеціалізується на виготовлені хлібобулочних та кондитерських виробів у м. Козятин, що на Вінниччині.
В умовах військової агресії окупантів, Управління Держпраці у Вінницькій області не припиняє консультувати працівників та роботодавців з найактуальніших питань.
З метою недопущення випадків потрапляння громадян до трудового рабства, на Вінниччині триває посилена інформаційна робота серед внутрішньо переміщених громадян.
З метою недопущення порушень у законодавстві про працю, посадові особи Управління Держпраці надали роз’яснення працівникам торгівельної сфери щодо особливостей законодавства з питань праці з урахуванням положень Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» та поінформували про найбільш ефективні способи його дотримання.
Інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області, на українсько-молдовському державному кордоні надають консультаційну підтримку громадянам, які змушені виїхати на безпечні території за межі України.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області, з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, відвідали підприємство, що спеціалізується на виготовлені кондитерських виробів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.