gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Працівників проконсультували з питань оформлення трудових відносин та наголосили на перевагах задекларованої праці.
Під час заходу присутніх поінформовано щодо працевлаштування в умовах воєнного стану, змін у законодавстві про працю ухвалених Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» та щодо найбільш ефективних способів його дотримання. Також, з метою недопущення потрапляння до трудового рабства, присутнім розповіли у яких випадках не варто погоджуватись на роботу.
Фахівці відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області провели інформаційну роботу з керівником та працівниками машинобудівного підприємства щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час ковальсько-пресових робіт та експлуатації металообробних верстатів.
Працівників та роботодавців нового магазину у Вінниці поінформовано щодо особливостей та вимог законодавства про працю в умовах воєнного стану. Надали консультації щодо оформлення трудових відносин, зокрема наголосили на перевагах задекларованої праці.
З метою попередження травматизму, а також недопущення порушень законодавства про працю, посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з колективом Ладижинської комунальної установи.
За ініціативи Держпраці у 2021 році розроблено наказ Мінекономіки «Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці», який набрав чинності у листопаді. Цю дату можна вважати початком цифровізації системи управління охороною праці.
Конвенція застосовується до установок (так звана «небезпечна діяльність»), які містять небезпечні речовини, що підпадають під дію її додатка I, та можуть мати транскордонний вплив. Документ сприятиме запобіганню промисловим аваріям, які можуть викликати транскордонні впливи, та забезпечить готовність до них і реагування на них.
У Могилеві-Подільському, посадові особи Управління Держпраці відвідали медичний коледж, у гуртожитку якого проживають вимушені переселенці, та спільно з начальником місцевого Центру зайнятості та директором коледжу провели інформаційну бесіду.
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань законодавства про працю в умовах воєнного стану та найбільш ефективних способів його дотримання, посадові особи Управління Держпраці здійснили ряд відвідувань закладів громадського харчування Вінниччини.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.