gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Працівникам надали роз’яснення щодо питань оформлення трудових відносин, а також розповіли про переваги задекларованої праці
Колективу підприємства наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт тощо.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар з вимушеними переселенцями у Томашпільському районному центрі зайнятості
колективу підприємства наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт тощо.
З метою недопущення порушень трудового законодавства, а також запобігання випадкам торгівлі людьми, на Вінниччині триває посилена інформаційна робота.
Працівникам підприємства наголосили на додержанні вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці
Посадові особи Управління Держпраці провели з працівниками одного із закладів громадського харчування м. Вінниці інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань трудового законодавства в умовах воєнного стану та найбільш ефективних способів його дотримання.
Комісія Управління Держпраці у Вінницькій області, під головуванням першого заступника начальника Управління Володимира Боковця провела перевірку знань у працівників підприємства переробної галузі.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів інформаційно-роз’яснювальний захід з працівниками гірничого підприємства.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.