gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Працівникам відвіданих підприємств наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, на використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт тощо. Зокрема поінформовано щодо можливості запровадження підприємствами та установами електронного документообігу в системі управління охороною праці.
Фахівці Управління Держпраці спільно з представниками Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели семінар для внутрішньо переміщених осіб на тему: «Примусова праця: як розпізнати та уникнути».
12 червня – Всесвітній день боротьби з дитячою працею, встановлений Міжнародною організацією праці у 1997 році.
10 червня делегати Міжнародної конференції праці (ILC) ухвалили резолюцію щодо додавання принципу безпечного та здорового робочого середовища до Основних принципів і прав на працю Міжнародної організації праці (МОП).
Працівників проконсультували з питань оформлення трудових відносин та наголосили на перевагах задекларованої праці.
Колективу підприємства наголошено на необхідності дотримання усіх нормативно-правових актів з питань охорони праці, а саме: своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт тощо.
ПАМ′ ЯТАЙТЕ ПРО СВОЮ БЕЗПЕКУ ТА ДОТРИМУЙТЕСЬ НАСТУПНИХ ПРАВИЛ
9 червня відбулося чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань розробки узгодження спільних дій щодо зменшення рівня незадекларованої праці, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань.
Фахівці Управління Держпраці розповіли присутнім про зміни у трудовому законодавстві, що діють в умовах воєнного стану, та як практично їх застосовувати при пошуку роботи. Зокрема застерегли від ризиків потрапляння до пастки торгівців людьми.
З метою попередження травматизму та недопущення порушень законодавства з питань охорони праці, проведено робочу нараду з колективом підприємства. Під час якої, присутнім наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.