gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Під час радіоефіру, головний державний інспектор Управління Держпраці Лариса Пасічна розповіла про інформаційну кампанію "Україна працює!", яка створена Державною службою України з питань праці з метою розширення консультаційної підтримки працівників та роботодавців, та яка успішно зараз реалізовується на Вінниччині.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду із соціальними партнерами, під час якої обговорили реалізацію Плану роботи з питань зниження рівня незадекларованої праці на Вінниччині. Від Управління у заході також взяли участь заступник начальника Управління Сергій Гаєв і начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Товпига.
Посадові особи Управління Держпраці та представники Вінницької районної філії обласного центру зайнятості провели семінар з внутрішньо переміщеними особами.
Посадові особи Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед працівників сільськогосподарських підприємств щодо додержання законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин.
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв відвідав Крижопільську ОТГ, де з представниками адміністрації обговорили особливості трудового законодавства в умовах воєнного стану.
Під час консультації, працівникам доведено вимоги безпечної організації виконання робіт підвищеної небезпеки, наголошено на необхідності дотримання інструкцій з охорони праці, використання спецодягу та спецвзуття, застосування засобів індивідуального захисту тощо.
Фахівці Управління Держпраці спільно з представниками Хмільницької міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели семінар для внутрішньо переміщених осіб, під час якого розповіли про те, як працевлаштуватись та не потрапити до пастки торгівців людьми.
Андрій ( ім’я змінено) тривалий час працював механіком в автотранспортному підприємстві. Маючи досвід проходження строкової служби в армії, в ході проведення мобілізації отримав повістку. У центрі комплектування чоловіку сказали збиратися, адже найближчими днями відправлять у зону бойових дій. За три дні Андрій вирушив захищати батьківщину, попередньо повідомивши про це роботодавця.
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань законодавства про працю в умовах воєнного стану та найбільш ефективних способів його дотримання, у Вінниці посадові особи Управління Держпраці здійснили ряд відвідувань магазинів роздрібної торгівлі.
Посадовці Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з вінницькими перевізниками. Під час розмови, водіїв громадського транспорту поінформували як розпізнати примусову працю та уникнути її.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.