gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Працівникам закладів надали роз’яснення з питань оформлення трудових відносин та поінформували про переваги задекларованої праці
Посадові особи Управління Держпраці здійснили ряд відвідувань будівельних підприємств регіону та наголосили працівникам на додержанні вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці
Інспектори праці наголошують на перевагах офіційної праці та розповідають про існуючі ризики тіньової зайнятості.
Головні державні інспектори Управління Держпраці, з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи, відвідали Видавничий Дім «Моя Вінниччина» та розповіли про актуальні зміни у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану.
Під час радіоефіру, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Товпига розповів слухачам про інформаційну кампанію "Україна працює!", яка створена Державною службою України з питань праці з метою розширення консультаційної підтримки працівників та роботодавців, та яка успішно зараз реалізовується на Вінниччині.
Присутні обговорили шляхи зниження рівня незадекларованої праці, а також скорочення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.
Присутнім розповіли про переваги задекларованої праці, наголосивши, що легальне працевлаштування гарантує найманому працівникові здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки, лікарняні тощо. Працівник без офіційного оформлення трудових відносин позбавляє себе усіх соціальних гарантій.
Під час інформаційного заходу колективу телерадіокомпанії надали роз’яснення щодо вимог та особливостей трудового законодавства в умовах воєнного стану, зокрема щодо оформлення трудових відносин та переваг задекларованої праці.
Комісія Управління Держпраці у Вінницькій області, під головуванням першого заступника начальника Управління Володимира Боковця провела перевірку знань з питань охорони праці у працівників підприємства переробної галузі.
З метою недопущення порушень законодавства про працю та охорони праці, фахівцями Управління Держпраці проведено ряд інформаційних відвідувань будівельних підприємств Вінниччини.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.