gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

У червні 2022 року, в умовах воєнного стану, інспектори Держпраці провели ряд консультаційних заходів та відвідувань підприємств, які обмежили виконання окремих робіт або експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки у зв’язку з порушеннями вимог законодавства з питань охорони праці, в тому числі через відсутність дозволів та декларацій відповідності.
У рамках заходу, з присутніми проведено робочу нараду. Під час якої, присутнім наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт, а також поінформовано щодо можливості запровадження підприємствами та установами електронного документообігу в системі управління охороною праці.
Посадовці Управління Держпраці консультують з питань оформлення трудових відносин та наголосили на перевагах задекларованої праці
Під час консультації працівникам доведено вимоги безпечної організації виконання робіт підвищеної небезпеки, наголошено на необхідності додержання інструкцій з охорони праці, зокрема щодо безпечного виконання робіт в електроустановках. Разом з тим поінформовано щодо можливості запровадження підприємствами та установами електронного документообігу в системі управління охороною праці.
Посадовці наголосили на важливості оформлення трудових відносин, особливо в умовах сьогодення, коли для України вкрай важливо, щоб економіка працювала, а трудові права працівників були надійно захищені.
Головний державний інспектор Управління розповів присутнім про неприпустимість неофіційного працевлаштування, та поінформував, що погоджуючись працювати без належного офіційного оформлення трудових відносин, працівник автоматично позбавляє себе усіх соціальних гарантій.
Шановні колеги, щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби України!
Колектив підприємства поінформували їх про те, як не стати жертвою примусової праці та роздали тематичні інформаційні листівки з корисними контактами.
Під час інформаційного заходу фахівці Управління Держпраці наголосили працівникам на необхідності додержанні вимог нормативно-правових актів з охорони праці, зокрема щодо безпечного виконання робіт в електроустановках.
Обговорили актуальні зміни у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану. А також наголосили на важливості оформлення трудових відносин з працівниками, особливо в умовах сьогодення, коли для України вкрай важливо, щоб економіка працювала, а трудові права працівників були надійно захищені.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.