gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

У приміщенні Крижопільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулася інформаційна зустріч фахівців Управління Держпраці з внутрішньо переміщеними громадянами.
Конституція України – це віддзеркалення усіх наших прагнень та принципів, поглядів на те, якою має бути соціальна справедливість і державний устрій.
З метою підвищення обізнаності роботодавців та працівників щодо переваг офіційного працевлаштування та з метою зниження рівня незадекларованої праці, посадові особи Управління Держпраці проводять посилену інформаційно-роз’яснювальну роботу серед підприємців Вінниччини, що здійснюють господарську діяльність у різних галузях.
Посадові особи Управління Держпраці надали роз’яснення колективу підприємства харчової промисловості щодо необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, на використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт тощо.
Під час інформаційного заходу, посадовці Управління Держпраці надали роз’яснення щодо вимог та особливостей трудового законодавства в умовах воєнного стану, зокрема щодо оформлення трудових відносин та переваг задекларованої праці.
Програма тренінгу передбачала теоретичне навчання, а також його часники мали змогу відпрацювати та вдосконалити свої знання та навички щодо виконання заміни ізолятора повітряної лінії електропередачі.
З метою попередження та зниження рівня виробничого травматизму, посадові особи Управління Держпраці продовжують консультувати працівників та роботодавців регіону щодо безпечної праці.
Працівникам підприємства надали роз’яснення з питань оформлення трудових відносин та поінформували про переваги задекларованої праці
Учасникам семінару розповіли про зміни у трудовому законодавстві, що діють в умовах воєнного стану, та як практично їх застосовувати при пошуку роботи. Зокрема застерегли від ризиків потрапляння до пастки торгівців людьми. Розповіли як уникнути трудового рабства та роздали тематичні буклети з корисною інформацією та контактами.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.