gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Інспектори Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області щоденно наголошують представникам бізнесу на неприпустимості допуску до роботи працівників без укладення трудових договорів, а працівникам акцентують на перевагах офіційного працевлаштування.
На Вінниччині триває робота з прийому та розгляду документів на визначення категорії працівників, котрі підлягають медичним оглядам. Адже дбати про здоров’я працівників – це необхідність і навіть запровадження воєнного стану не спричинило змін у нормативно-правових актах, які дали б роботодавцеві можливість переносити строк проведення медогляду.
З інформаційними матеріалами з питань психосоціальної підтримки на робочому місці у воєнний і післявоєнний час можете ознайомитися у розділі "Психосоціальна підтримка на роботі" на інформаційному порталі Держпраці - http://surl.li/eddqx
Актуальні зміни у трудовому законодавстві, пов’язані із дією воєнного стану, та необхідність укладання трудових відносин – основні теми, що обговорюються із суб’єктами господарювання та працівниками під час щоденних інформаційно-роз’яснювальних візитів інспекторів праці Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області.
В умовах війни особливого значення для роботодавців набувають нові інструменти, що дають можливість, у тому числі, віддалено ухвалювати необхідні рішення з урахуванням тих викликів, які перед бізнесом ставить російська агресія та пов’язані з нею обмеження.
Наближаються новорічні свята. Кодекс законів про працю України визначає 12 днів на рік як святкові і неробочі дні, в які робота не проводиться (зокрема, Новий рік та Різдво Христове).
На Вінниччині, не зважаючи на військовий стан та відключення світла, триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія «Виходь на світло!»
З початку воєнних дій близько 7,7 мільйона українців були змушені покинути домівки й переїхати в інші регіони України. Якщо це про вас і ви в пошуках нової роботи, дізнайтеся, як не стати жертвою примусової праці.
З метою поширення інформації та формування спільного розуміння вимог законодавства, Держпраці продовжує цикл безкоштовних вебінарів для всіх бажаючих, кого цікавлять теми трудових відносин, здоров’я і безпеки на роботі та інші актуальні питання.
На робочому місці на одній з АЗС Вінниці, де реалізуються та зберігаються нафтопродукти та скраплений газ, посадовці управління провели превентивний захід з роз’яснення нормативно-правових актів з охорони праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.