gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Працівникам наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт тощо.
Під час розмови, посадова особа Управління розповіла про початок в Україні інформаційної кампанії «Виходь на світло!», спрямованої на попередження та зниження рівня незадекларованої праці. Зокрема, наголосила, що задекларована праця підтримує країну, особливо в умовах сьогодення, адже сплачені податки за кожного оформленого працівника – це внесок в економіку України, що значно наближує нашу перемогу!
Марія Петрівна мусила виїхати з рідного міста, адже туди прийшла війна. Всі думки тільки про те, щоб якнайшвидше повернутися додому, до улюбленої роботи.
З метою попередження та зниження рівня незадекларованої праці у Вінницькій області, триває посилена інформаційна робота серед суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у різних галузях.
В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» інспектори праці Управління здійснюють інформаційні відвідування суб’єктів господарювання Вінниччини, під час яких розповідають працівникам та роботодавцям про переваги задекларованої праці та існуючі ризики неофіційного працевлаштування.
Працівникам підприємства наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, на використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт тощо. Зокрема поінформовано щодо можливості запровадження підприємствами та установами електронного документообігу в системі управління охороною праці.
В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!», посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області розпочали проведення інформаційних відвідувань працівників та роботодавців регіону, що здійснюють господарську діяльність у різних галузях.
Працівникам доведено вимоги безпечної організації виконання робіт підвищеної небезпеки, наголошено на необхідності дотримання інструкцій з охорони праці, використання спецодягу та спецвзуття, застосування засобів індивідуального захисту тощо.
З метою недопущення випадків потрапляння до трудового рабства, посадові особи Управління Держпраці на базі Вінницької районної філії обласного центру зайнятості провели семінар з внутрішньо переміщеними особами.
Облік і реєстрація технологічних транспортних засобів (далі -ТТЗ) мають свою специфіку, тому при відчуженні ТТЗ потрібно обов’язково врахувати ці особливості, щоб надалі не виникало проблем.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.