gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!», яка націлена на зниження рівня незадекларованої праці, інспектори праці щодня відвідують суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у різних галузях.
Інспектори праці звернули увагу працівників та роботодавців на зміни трудового законодавства. Зокрема наголосили на важливості оформлення трудових відносин, особливо в умовах сьогодення, коли для України вкрай важливо, щоб економіка працювала, а трудові права працівників були надійно захищені.
На Вінниччині триває посилена інформаційна робота щодо зниження рівня незадекларованої праці
У рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!», від сьогодні, у 200 салонах громадського транспорту Вінниці розміщено інформаційні афіші про переваги задекларованої праці.
Посадові особи відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці прийняли участь у проведені тренувально-учбового заняття із слюсарями аварійно-відновлювальних робіт на території учбово-тренувального полігону КП «Вінницяоблводоканал».
Посадові особи Управління Держпраці спільно з представниками Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели робочу нараду, під час якої обговорили заходи щодо зниження рівня незадекларованої праці у регіоні.
Інспектори праці консультують громадян на базі ЦНАПів, у центрах зайнятості, у міських, районних та селищних радах, під час інформаційних відвідувань підприємств тощо
Під час консультацій наголошують працівникам на необхідності дотримання інструкцій з охорони праці, зокрема використання спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту відповідно до діючих норм тощо.
Роботодавцеві та працівникам магазину розповіли про консультаційну підтримку Держпраці та поінформували про роботу інформаційного порталу https://pratsia.in.ua/, де кожен може отримати розгорнуті відповіді на питання щодо законодавства про працю.
Фахівці Управління наголосили працівникам на перевагах задекларованої праці, зазначивши, що тільки офіційне працевлаштування гарантує найманому працівнику гідні умови праці, захист трудових прав та соціальних гарантій передбачених чинним законодавством.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.