gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!», фахівцями Управління Держпраці проведено інформаційну зустріч з колективом підприємства, що займається будівельно-монтажними роботами та здійснює обслуговування ліфтів.
Посадові особи Управління Держпраці спільно з представниками Чечельницької районної філії обласного центру зайнятості, провели семінар для громадян, які наразі знаходяться у пошуку роботи.
Працівникам наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт тощо. Зокрема поінформовано щодо можливості запровадження підприємствами та установами електронного документообігу в системі управління охороною праці.
Присутнім розповіли про переваги задекларованої праці, наголосивши, що легальне працевлаштування гарантує найманому працівникові здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки, лікарняні тощо. Працівник без офіційного оформлення трудових відносин позбавляє себе усіх соціальних гарантій.
В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!», інспектори праці відвідують суб’єктів господарювання м. Вінниці та області, та розповідають працівникам та роботодавцям про переваги задекларованої праці.
Посадовці наголошують на важливості офіційного оформлення трудових відносин, особливо зараз - в умовах війни, коли для України це важливо, як ніколи!
Працівникам наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт тощо.
Посадові особи Управління Держпраці прийняли участь у робочій нараді щодо належної підготовки та проведення комплексу збиральних робіт у 2022 році в умовах воєнного стану. Захід відбувся у приміщенні Тульчинської міської ради.
Під час заходу, з присутніми обговорили актуальні зміни у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану. Зокрема важливість офіційного оформлення трудових відносин з працівниками, особливо в умовах сьогодення, коли для України вкрай важливо, щоб економіка працювала, а трудові права працівників були надійно захищені. Окреслили усі переваги задекларованої праці
З метою попередження та зниження рівня незадекларованої праці у Вінницькій області, а також недопущення протидії торгівлі людьми, на базі Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи посадовці Управління Держпраці провели інформаційний семінар для внутрішньо переміщених громадян.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.