gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

З метою підвищення рівня обізнаності населення про ознаки торгівлі людьми, на Вінниччині триває посилена інформаційна робота серед громадян, в тому числі серед внутрішньо переміщених осіб.
19 липня 2022 року, під головуванням начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Марунька відбулось засідання колегії Управління за участі посадових осіб Управління Держпраці та Товариства з обмеженою відповідальністю "Вінницький агрегатний завод" за результатами спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався з токарем 6 розряду, 23 лютого 2022 року на ТОВ "Вінницький агрегатний завод" під час виконання роботи на токарно-гвинторізному верстат
19 липня 2022 року, фахівчиня Управління Держпраці у Вінницькій області Л. Пасічна прийняла участь у робочій нараді з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.
19 липня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин». Цим Законом внесені зміни до Кодексу законів про працю України, Законів України «Про оплату праці», «Про відпустки» та «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану». Наразі проводиться робота щодо приведення підзаконних законодавчих актів до внесених змін.
Будь-який підозрілий предмет, що знаходиться в незвичному для нього місці, на території підприємства, установи, організації, або на тротуарах і шляхах загального користування, може виявитися вибуховим пристроєм.
В ході візиту, заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк та в.о. начальника Управління Держпраці у Черкаській області Юлії Чемич провели низку зустрічей з керівниками суб’єктів господарювання Черкащини та соціальними партнерами, метою яких було посилення діалогу та співпраці, в частині забезпечення належного функціонування підприємств регіону в умовах воєнного стану.
Під час консультації працівникам наголосили на необхідності дотримання інструкцій з охорони праці, зокрема використання спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту відповідно до діючих норм тощо. Особливу увагу зосереджено на безпечній експлуатації газового господарства.
Захід організовано Проєктом МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», що фінансується ЄС.
Кожен працівник має право на отримання компенсації втраченого за час лікування заробітку – в умовах війни Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати допомоги по тимчасовій втраті працездатності в повному обсязі.
Коротко і доступно про те, що Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» (№ 2136) змінив для роботодавців і працівників України, які працюють за трудовим договором.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.