gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

На Вінниччині активно триває інформаційна кампанія щодо обізнаності населення з питань протидії торгівлі людьми, присвячена Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми.
22 липня 2022 року, начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько, заступник начальника Сергій Гаєв спільно із очільницею ГУ ДПС України у Вінницькій області Оксаною Домерат та представниками служби провели робочу нараду, під час якої обговорили заходи щодо зниження рівня незадекларованої праці.
На Вінниччині триває посилена інформаційна кампанія щодо підвищення рівня обізнаності населення з питань протидії торгівлі людьми, присвячена Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми.
Під час засідання розглянули питання фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб, яке не профінансоване у зв’язку з реорганізацією відділу освіти Крижопільської районної державної адміністрації, а також питання встановлення відсотка розміру одноразової допомоги потерпілому на виробництві в зв’язку з нещасним випадком, що стався 18 листопада 2021 року в ТОВ «Зерногрупа ЛТД».
Питання детінізації ринку праці обговорили сьогодні під час спільної наради Голова Державної служби України з питань праці Ігор Дегнера та в. о. Голови ДПС Тетяна Кірієнко за участі керівництва територіальних органів обох служб.
На Вінниччині працівники, які здійснюють перевезення пасажирів, отримали консультацію від посадовців Управління Держпраці з питань оформлення трудових відносин.
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, посадовці Управління Держпраці здійснили відвідування підприємства будівельної галузі у м. Вінниці.
19 липня 2022 року, заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв прийняв участь у засіданні робочої групи з питань протидії торгівлі людьми обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Захід ініційовано Департаментом соціальної і молодіжної політики та проведено в онлайн форматі.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.