gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Під час консультації, посадовці Управління роз’яснили присутнім основні зміни, що передбачені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин», а також наголосили на перевагах офіційного працевлаштування.
Метою діяльності органів ринкового нагляду є забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності загроз безпеці життя та здоров’ю людей, безпечні умови праці, захист прав споживачів (користувачів), захист довкілля.
Комісія під головуванням першого заступника начальника управління Боковця В.А. провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці працівників елеваторної компанії, які пройшли навчання у Учбово-виробничому центрі «Сигнал».
Наразі інформаційними заходами охоплено1253 роботодавців регіону.
На Вінниччині активно триває інформаційна кампанія «Виходь на світло!». Кампанія спрямована на працівників та роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин.
Посадові особи Управління Держпраці провели семінар-нараду з працівниками кадрової служби центрально-західного міжрегіонального управління юстиції (м. Вінниця).
Посадові особи Управління Держпраці спільно з представниками Вінницької районної філії обласного центру зайнятості, провели семінар для громадян, які наразі знаходяться у пошуку роботи.
В рамках інформаційної кампанії Держпраці «Виходь на світло!», посадові особи Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з колективом вінницької друкарні.
Сьогодні, 28 липня, ми вперше відзначаємо День Української Державності! Ця дата є символічною та обрана не випадково.
В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!», що націлена на зниження рівня незадекларованої праці у регіоні, фахівцями Управління Держпраці проведено ряд інформаційних відвідувань магазинів роздрібної торгівлі.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.