gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!», інспектори праці відвідують суб’єктів господарювання Вінниччини та розповідають працівникам і роботодавцям про переваги задекларованої праці.
Комісія Управління Держпраці у Вінницькій області під головуванням першого заступника начальника Управління Володимира Боковця, провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці працівників та посадових осіб декількох підприємств Вінниччини.
Посадові особи Управління Держпраці на базі Вінницької районної філії обласного центру зайнятості провели семінар для внутрішньо переміщених громадян, які наразі знаходяться у пошуку роботи.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько прийняв участь у розширеній робочій нараді, що відбулась за ініціативи Вінницької обласної організації роботодавців у галузі транспорту.
З метою недопущення порушень законодавства про працю, інспектори праці Управління відвідали санаторно-лікувальний заклад, що у м. Хмільник, де спільно із керівництвом закладу обговорили основні зміни, що передбачені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин»
В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!», інспектори праці Управління здійснили ряд відвідувань суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльн6ість у сфері торгівлі.
За сприяння інспекторів Держпраці 158 підприємствам, у яких було обмежено виконання робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, вдалося відновити свою діяльність і, як наслідок, зберегти 19 тис. робочих місць своїх працівників.
Працівникам підприємства наголошено на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, використанні засобів індивідуального захисту під час виконання робіт тощо.
Так, відтепер громадяни можуть дізнатись про переваги задекларованої праці ще з двох електронних білбордів, що встановлені на приміщенні міського центрального автовокзалу.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.