gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

У Вінниці, під час інформаційного відвідування навчального закладу, інспектори Управління Держпраці розповіли його працівникам про важливість та необхідність додержання усіх нормативно-правових актів з питань охорони праці.
Законом України від 15.06.2021 № 1686-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки», що набрав чинності 06.08.2022, внесені зміни до Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки» (далі – Закон).
В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!», інспектори праці відвідують суб’єктів господарювання Вінниччини, що здійснюють діяльність у різних галузях, та розповідають працівникам і роботодавцям про переваги задекларованої праці.
Комісія Управління Держпраці у Вінницькій області, під головуванням першого заступника начальника Управління Володимира Боковця провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці у інженерно-технічних працівників та посадових осіб КНП ВОР «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня».
запитання/відповідь
15 серпня у Ладижинській міській філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулась робоча зустріч посадових осіб Управління Держпраці та представників місцевого центру зайнятості.
Сьогодні, 16 серпня, Голова Держпраці Ігор Дегнера та Голова Профбуду Василь Андрєєв підписали Меморандум про співпрацю.
У нараді також прийняли участь представники Вінницької ОВА, ГУ ДПС у Вінницькій області, обласного Управління міграційної поліції, обласного центру зайнятості, ГУ ПФУ у Вінницькій області.
З метою профілактики виробничого травматизму, з присутніми проведено робочу нараду, під час якої посадовці наголосили на необхідності своєчасного проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності дозволів на проведення робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки тощо.
Інспектори праці Управління щодня відвідують суб’єктів господарювання Вінниччини, що здійснюють діяльність у різних галузях та доводять працівникам і роботодавцям про важливість офіційного оформлення трудових відносин та усі переваги задекларованої праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.