gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Посадовці розповіли працівникам про важливість задекларованої праці, зокрема про її переваги.
Управління Держпраці у Вінницькій області надає наступні адміністративні послуги: відомча реєстрація та ведення обліку, перереєстрація та зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.
Інспектори праці Управління щодня відвідують суб’єктів господарювання Вінниччини, що здійснюють діяльність у різних галузях та доводять працівникам і роботодавцям про важливість офіційного оформлення трудових відносин та усі переваги задекларованої праці.
Фахівці Управління, на базі Погребищенської районної філії обласного центру зайнятості, провели семінар з внутрішньо переміщеними громадянами, які знаходяться у пошуку роботи.
В рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!», що спрямована на зниження рівня незадекларованої праці, фахівці Управління здійснюють відвідування суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у різних галузях.
Посадові особи Управління Держпраці на базі Могилів-Подільської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели семінар для внутрішньо переміщених громадян, які наразі знаходяться у пошуку роботи.
Головний державний інспектор відділу додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Лариса Пасічна у прямому ефірі радіохвилі «Місто над Бугом» та телеканалу «ВІТА» розповіла про реалізацію на Вінниччині інформаційної кампанії «Виходь на світло!», що створена з метою зниження рівня незадекларованої праці.
Управління Держпраці у Вінницькій області (далі –управління) повідомляє що, постановою Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 р. № 75 затверджено Порядок надання органами державного ринкового нагляду безоплатної консультаційної підтримки суб’єктам господарювання з питань здійснення державного ринкового нагляду (далі – Порядок).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.