gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

«В мене проблеми на роботі…». Як часто ми чуємо таку фразу. Але інколи проблеми носять постійний та тривалий характер. Приниження, образи, залякування, обмеження оплати праці або надмірне навантаження можуть бути ознаками мобінгу з метою переведення на іншу роботу або звільнення працівника.
Запитання відповідь   27 грудня 2022
Як оплачується робота працівників при спрощеному режимі регулювання?
Під час спільної зустрічі посадовці Управління інспекційної діяльності та ГУ ДПС у Вінницькій області обговорили спільні кроки, спрямовані на дотримання законодавчих вимог та оформлення належним чином трудових відносин з найманими працівниками.
У рамках кампанії «Виходь на світло» фахівці Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці щоденно проводять інформаційно-роз’яснювальні відвідування трудових колективах Вінниччини.
Превентивно-роз’яснювальну роботу з організації безпечної експлуатації ліфтів у Вінниці провели фахівці Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці. На захід запросили представників міської ради, експертів з промислової безпеки, представників обслуговуючих компаній.
Загальні принципи маркування нехарчової продукції знаком відповідності технічним регламентам визначені Законом України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності»
Семінар на тему як не стати жертвою примусової праці провели нещодавно фахівці Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області. Захід відбувався на базі Могилів-Подільської філії Вінницького обласного центру зайнятості.
До 15 лютого 2022 року малюнки учасників потрібно надіслати поштою до Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці:
Під час превентивного заходу працівникам вінницьких підприємств будівельної галузі вкотре нагадали про важливість дотримання нормативно-правових актів з охорони праці.
Щоб використання газу було комфортним та безпечним, потрібно дотримуватися важливих правил експлуатації газових приладів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.