gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Ціла низка інформаційних заходів відбувається наразі на Вінниччині на виконання завдань Державної служби України з питань праці. Робота спрямована на те, аби підвищити рівень обізнаності роботодавців та працівників сільськогосподарських підприємств у питаннях оформлення трудових відносин, зниження ризиків потрапляння у торгівлю людьми та трудову експлуатацію.
“Як бути в тій чи іншій ситуації?” – це питання у роботодавців та працівників особливо загострилося в умовах військової агресії окупантів.
З початку війни майже 5 млн українців втратили роботу. З них 1,2 млн – біженці, які виїхали в сусідні країни, 3,6 млн – безробітні, які живуть в Україні. Загострилися проблеми на ринку праці з найманими працівниками і на Вінниччині зокрема, куди прибуло майже 182 тисячі внутрішньо переміщених осіб
Регулювання трудових відносин працівників і роботодавців, на яких поширюється спрощений режим, здійснюється трудовим договором.
Інспектор управління Держпраці у Вінницькій області Тетяна Підлубна разом з партнерами - фахівцями Оратівської філії Вінницького обласного центру зайнятості та представниками ГУ НП У Вінницькій області провела інформаційно -- роз’яснювальний семінар з питань протидії торгівлі людьми з метою трудової експлуатації у сільськогосподарських підприємствах.
Відразу три інформаційних заходи відбулося у Гайсинському районі у рамках широкої інформаційної кампанії, спрямованої на обізнаність працівників щодо зниження ризиків потрапляння у ситуацію торгівлі людьми з метою трудової експлуатації.
Інформаційно- роз’яснювальний семінар «Виходь на світло!» за участю фахівців Літинської філії Вінницького ОЦЗ, представника ГУ НП у Вінницькі області суб’єктів господарювання та керівниками в тому числі сільськогосподарських підприємств відбувся нещодавно у Літині.
Інспектори управління Держпраці у Вінницькі області спільно з соціальними партнерами - Піщанською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості зустрілися з роботодавцями Піщанського району і провели роз’яснювальну бесіду.
Наразі на Вінниччині триває інформаційна кампанія, в рамках котрої Управління Держпраці у Вінницькі області спільно з ГУ НП УМВС у Вінницькій області проводять профілактичні заходи (інформаційні семінари, наради, круглі столи) щодо питань порушення законодавства в частині протидії торгівлі людьми.
Цього разу інспектори управління поінформували працівників і роботодавців вінницького приватного лікувального закладу про важливість офіційного оформлення трудових відносин.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.