gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Захід у Немирівській філії ВОЦЗ відбувався у рамках інформаційної кампанії "Виходь на світло". На нього завітали представники сільськогосподарських підприємств, медичних та освітніх закладів, торгових компаній.
Засідання обласної методичної секції у ЗП(ПТ)О області на тему «Організація роботи інженерів з охорони праці закладів П(ПТ)О в умовах воєнного стану» було присвячене обговоренню підготовки до майбутнього опалювального сезону за участю заступників директорів з НВР та інженерів з охорони праці ЗП(ПТ)О області . На заході були присутні представники 37 закладів освіти.
В умовах спрощеного режиму регулювання трудових відносин та за умови, що це не суперечить іншим положенням Кодексу законів про працю України, сторони трудового договору на власний розсуд за взаємною згодою можуть врегулювати свої відносини
Як не потрапити до ситуації з торгівлею людьми з метою трудової експлуатації – така тема спільного інформаційного семінару, котрий відбувся у Липовецькій філії Вінницького обласного центру зайнятості.
Комісія інспекторів управління Держпраці у Вінницькі області перевірила рівень знань нормативно-правових актів з правил безпечної експлуатації електроустановок, систем газопостачання, обладнання, що працює під тиском.
Захід відбувся у Крижопільській філії Вінницького обласного центру зайнятості, на виконання завдань Державної служби України з питань праці.
22 вересня відбулася робоча зустріч Голови Держпраці Ігоря Дегнери та Голови ДІАМ Семена Кривоноса. Участь у заході також взяли заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк та заступник Голови ДІАМ Наталія Дюжилова.
На зустрічі до Піщанської філії Вінницького обласного центру занятості та Жмеринського районного центру зайнятості запросили представників фермерських господарств та аграріїв. Усім їм інспектори праці управління Держпраці у Вінницькій області розповіли про зниження ризиків потрапляння у ситуація торгівлі людьми, як уникнути примусової праці, обговорили питання оформлення трудових відносин.
Обережно, шахраї!   22 вересня 2022
До Державної служби України з питань праці надходить інформація від суб’єктів господарювання про телефонні дзвінки від осіб, у тому числі, які представляються колишніми працівниками державних підприємств, віднесених до сфери управління Держпраці, з комерційними пропозиціями щодо надання послуг у сфері охорони праці.
Відповідно до вимог статті 24 Кодексу законів про працю України незалежно від виду трудового договору або форми організації трудових відносин працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням роботодавця, та повідомлення органів Державної податкової служби України про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.