gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

25-28 вересня відбулася 26-та зустріч керівників європейських гірничодобувних органів, яка була організована Державною гірничодобувною адміністрацією в м. Катовіце, з нагоди 100-річчя гірничого нагляду в Польщі.
Захід відбувався у Вінниці, на базі ПП УКК «Гайзель».
Під час робочих зустрічей з фахівцями Управління Держпраці у Вінницькі області напередодні опалювального сезону працівники котелень освітніх закладів Мурованокуриловецької та Крижопільської громади отримали консультації з питань безпеки на роботі.
Один з таких іспитів проводився у Вінницькому національному аграрному університеті.
З працівниками одного з вінницьких закладів говорили про перевагу задекларованої праці, оформлення трудових відносин, права і соціальні гарантії в рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!»
Однією із істотних умов трудового договору при спрощеному режимі регулювання трудових відносин є відповідальність роботодавця за порушення строків виплати заробітної плати.
З початку пандемії до Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 3435 повідомлень щодо інфікування медичних працівників гострою респіраторною хворобою Covid-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. Розслідування по усіх випадках повністю завершені.
Наразі функцією «Інтерактивний інспектор» в управлінні Держпраці у Вінницькій області надано 6263 роз’яснення, в тому числі 3972- котрі стосуються питань праці, 864 – адміністративних послуг, 1457 – охорони праці.
З початку року інспектори праці управління надали роботодавцям та працівникам підприємств Вінниччини 7232 інформаційних роз’яснення, у тому числі і в рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!»
Напередодні нового опалювального сезону 2022/2023р. управління Держпраці у Вінницькій області звертається до мешканців Вінниччини бути обережними при використанні газу в побуті.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.