gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Щодня інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області відвідують по кілька десятків різних підприємств з тим, щоб провести інформаційні роз’яснення про переваги задекларованої праці і правильно оформлених трудових відносин. Адже економіка країни має працювати на її підтримку.
Голова Держпраці Ігор Дегнера взяв участь у семінарі «Зменшення ризиків трудової експлуатації, торгівлі людьми примусової праці та незадекларованої праці переміщених осіб з України», який відбувся 4 жовтня у м. Будапешті.
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькі області Олега Ковеля провела перевірку знань нормативно-правових актів з охорони праці на одному з переробних підприємств.
03 жовтня 2022 року відбулося планове засідання Президії Федерації профспілок області. На порядку денному розглянули одне питання: « Про підвищення ефективності усіх форм захисту трудових, соціально – економічних прав та інтересів спілчан в умовах воєнного стану”.
6 жовтня об 11:00 відбудеться другий вебінар, організований Держпраці, присвячений детальному розгляду двох питань:
Працівник покинув робоче місце без будь-якого повідомлення. Виїхав за межі України. Як платити іншому працівнику, прийнятому на місце тимчасово відсутнього працівника, якщо той, що виїхав, не звільнений?
Напередодні опалювального сезону фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області закликають усіх споживачів дотримуватись основних правил безпечної експлуатації газового обладнання.
З 1 жовтня розмір мінімальної заробітної плати у місячному розмірі становитиме 6700 грн., у погодинному розмірі – 40,46 грн.
Кампанія «Виходь на світло!», започаткована Державною службою з питань праці, триває. Інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями і працівниками медичної галузі, промислових та сільськогосподарських підприємств, провели інспектори праці Управління Держпраці у Вінницькій області у Калинівській філії Вінницького обласного центру зайнятості.
Нещодавно на адресу Управління Держпраці у Вінницькі області надійшло звернення працівників обласного закладу культури про несвоєчасну оплату праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.