gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» ввів додаткові правила на час війни та скасував додаткові вихідні дні.
12 жовтня Управлінням Держпраці у Вінницькій області призначені комісії і розпочаті спеціальні розслідування за фактами нещасних випадків.
Ні, під час простою працівники не виконують свої обов’язки, передбачені трудовим договором. Відповідно до статті 34 Кодексу законів про працю України простій – це зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами.
«Ринок праці та його регулювання» - таку назву мала он-лайн лекція для студентів-економістів у рамках вивчення дисципліни «Економіка праці і соціально-трудові відносини» Завідувач кафедри менеджменту та поведінкової економіки, доктор економічних наук, професор Ольга Дороніна запросила взяти участь у лекції головного державного інспектора управління Держпраці у Вінницькій області Ларису Пасічну.
Відділ гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області інформує роботодавців, що до 1 грудня цього року потрібно скласти і погодити Акт визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду.
Знання інженерно-технічних працівників перевіряли комісії під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькі області Олега Ковеля та заступника начальника відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці Віктора Харченка.
З робочим візитом до Управління Держпраці у Вінницькій області прибула заступник голови Державної служби України з питань праці Алла Горбатюк.
Інспектори праці Управління Держпраці вели мову у цьому колективі і про попередження випадків виробничого травматизму
118 травмованих, у тому числі 20 смертельно цього року на підприємствах Вінниччини. Ці цифри менші, ніж за минули рік. Тоді травмувалося на виробництві 150 чоловік.
Трудовий договір розривається за ініціативою роботодавця шляхом підписання додаткової угоди про розірвання трудового договору або в односторонньому порядку шляхом надсилання працівнику в спосіб, визначений трудовим договором, або рекомендованим поштовим відправленням із описом вкладення офіційного повідомлення про розірвання трудового договору.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.