gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Інформаційно-роз’яснювальну роботу в рамках кампанії «Виходь на світло!» провели фахівці Управління з підприємцями і найманими працівниками у сфері торгівлі міста Козятина.
В рамках інформаційної компанії «Виходь на світло» фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області щоденно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців та найманих працівників
18 жовтня, Голова Державної служби України з питань праці Ігор Дегнера та т.в.о. Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів Дмитро Жоравович підписали Меморандум про співробітництво.
Запитання - відповідь. Посадовці Управління Держпраці у Вінницькій області завжди нададуть вичерпні розяснення.
Триває війна, але життя теж продовжується. Працюють підприємства та установи, наближаючи Перемогу . В умовах військової агресії окупантів сьогодні продовжують працювати тисячі підприємств та мільйони наших співвітчизників. Виникає безліч запитань з приводу того, як правильно оформити трудові стосунки, як у тій чи іншій ситуації не допустити порушення трудового законодавства.
Між працівником і роботодавцем завжди укладається трудовий договір, тоді як цивільно-правовий договір укладається з незалежним підрядником. Щоб відрізнити трудові відносини від підрядних, треба розуміти, з якою метою укладають договір.
Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Боковця перевіряли знання нормативно-правових актів з охорони праці в інженерно-технічних працівників різних підприємств та установ Вінниччини.
Комісія Управління Держпраці у Вінницькій області під головуванням начальника відділу розслідувань нещасних випадків на виробництві Олександра Волинця провела бесіду, а потім перевірку знань нормативно-правових актів з охорони праці серед посадових осіб дошкільних закладів Вінниці.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області в рамках кампаній «Виходь на світло» та протидії торгівлі людьми проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу на підприємствах аграрного сектору Гайсинського району.
Семінар на теми «Примусова праця" та "Виходь на світло" провели нещодавно фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області на базі Вінницької районної філії обласного центру зайнятості.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.