gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Роз’яснення Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо порядку обчислення середньої заробітної плати у зв’язку із набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1213 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 р. № 100».
У жовтні 2020 року на Вінниччині, під час інспекційного відвідування будівельних майданчиків суб’єкта господарювання, встановлено факт використання найманої праці 128 працівників без належного оформлення трудових відносин.
»Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 26 січня 2021 року організовує онлайн-семінар на тему: «Міжнародний стандарт ISO 45001:2018: переваги застосування для створення результативної системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці»
У зв’язку зі зростанням кількості випадків виробничого травматизму, Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу суб’єктів господарювання будівельної галузі на необхідності суворого дотримання «Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках», затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України 23.06.2017 № 1050.
Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці Володимира Боковця провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці посадових осіб вінницьких дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Уряд врегулював процедуру розслідування випадків смерті медпрацівників, які надають допомогу пацієнтам з COVID-19, внаслідок захворювання на цю недугу. 5 січня 2020 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання розслідування випадків смерті окремих категорій медичних працівників». Проект акта розроблено на виконання доручення Прем′єр-міністра України Д. Шмигаля за результатами селекторної наради, проведеної під головуванням Президента України 21 грудня 2020 року.
Державна служба України з питань праці перебуває у постійному контакті із працівниками та роботодавцями, у тому числі за допомогою консультаційної телефонної лінії, запровадженої у Держпраці на початку 2020 року. Так, упродовж 2020 року безпосередньо посадовими особами Держпраці надано консультацій, роз’яснень з питань законодавства про працю, охорону, гігієну праці та надання адміністративних послуг 4 тис. 554 громадянам та представникам підприємств.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про розмір середної заробітної плати штатних працівників за видами економічної діяльності за 11 місяців 2020 року
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.