gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Захворювання на коронавірусну хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.
26 січня у Будинку профспілок у Києві відбулась робоча зустріч заступника Голови Держпраці Ігоря Дегнери з Головою Федерації профспілок України Григорієм Осовим щодо узгодження можливих механізмів взаємодії у сфері забезпечення дотримання прав найманих працівників.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці здійснюється державний нагляд на підприємствах Вінницької області металургійної, машинобудівельної енергетичної промисловості, ЖКГ-1 (підприємства і об’єкти теплокомуненерго, міського освітлення. Ремонтно-будівельні підприємства).
«Ми повертаємося до тих обмежень, які діяли у грудні 2020 року. Епідеміологи фіксують стабілізацію ситуації із захворюваністю. Кількість зайнятих ліжкомісць знизилася до менш ніж 30%. При цьому Уряд за останній час значно збільшив ліжкомісця із підведеним киснем: з 11 тисяч у вересні до 55 тисяч у січні цього року. На ці потреби для регіонів було виділено майже 1,5 млрд грн», - зауважив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулось перше засідання постійної діючої робочої групи з питань подолання незадекларованої праці, до якої увійшли представники Управління Держпраці, Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Національної поліції, Держслужби з безпеки на транспорті, Держпродспоживслужби, обласного центру зайнятості, Федерації профспілок, об’єднання організацій роботодавців, Вінницької правозахисної організації «Джерело надії» та відділення Національної служби пос
Оприлюднено для обговорення проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Правил виконання маркшейдерських робіт під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин».
20 січня, у Держпраці відбулася робоча зустріч першого заступника Голови Держпраці Ігоря Гоцула з міським головою Новомосковської міської ради Дніпропетровської області Сергієм Рєзніком та секретарем Новомосковської міської ради Дніпропетровської області Володимиром Арутьоновим.
Національне агентство з питання запобігання корупції (НАЗК) переконане, що більшість публічних службовців — доброчесні та прагнуть працювати для розвитку України.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 26 січня 2021 року організовує онлайн-семінар на тему: «Міжнародний стандарт ISO 45001:2018: переваги застосування для створення результативної системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці».
Протягом 2020 року головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів здійснено ряд комплексних заходів з метою виявлення фактів використання найманої праці без належного оформлення, та дотримання трудових прав працівників, зайнятих в різних галузях економіки області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.