gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

За попередньою інформацією, 8 лютого 2021 року о 01:20 при виконанні дорожних робіт – посипці протиожеледним матеріалом – на автодорозі Т-02-05 Куна – Кунка скоєно наїзд вантажним автомобілем на спеціалізований автомобіль КМД-130. Внаслідок аварії водій автотранспортних засобів філії «Немирівський раавтодор» Г., 1960 р.н., отримав несумісні з життям травми різної важкості.
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу суб′єктів господарювання на необхідність посилення контролю за організацією безпеки на виробництві та руху автотранспортних засобів на дорогах через ускладнення погодних умов.
Верховна Рада України з метою забезпечення запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності, нових правил та умов видачі, продовження та обліку листків непрацездатності, здійснення контролю за правильністю їх видачі, а також підвищення рівня соціального захисту застрахованих осіб, доручила Кабінету Міністрів України:
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2021 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці», за підтримки Державної служби України з питань праці, проводить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
За попередніми даними, 5 лютого 2021 року близько 17 год. на будівництві багатоквартирного будинку, що веде ТОВ «Вінницяміськбуд» за адресою м. Вінниця, вул.. Пирогова 109 «Д», підсобний робітник К., 1949 р.н., впав з 8-го поверху на підлогу 7-го поверху з висоти 2,5 метра.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олександр Тронець провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Діаналогістик» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Законом запроваджується два самостійних види (форми) роботи - дистанційна та надомна.
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Андрія Куровського провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці інженерно-технічних працівників суб’єктів господарювання області, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
4 лютого 2021 року відбулась спільна нарада посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області з Департаментом охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації за участю представників, ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України», Управління ВД ФСС України у Вінницькій області, КНП «Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова».
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Ковель провів нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ВАТ «Вінницький завод тракторних агрегатів» щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці та попередження виробничого травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.