gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці.
Фонд соціального страхування України направив для страхувальників Вінницької області 463,75 млн гривень на фінансування лікарняних, ізоляції від COVID-19, допомог по вагітності та пологах для працюючих, які тимчасово втратили працездатність упродовж 2020 року. Це на 20,8% або майже 80,0 млн гривень більше, ніж за підсумками 2019 року.
Держпраці суттєво змінила підходи до організації, планування наглядової діяльності та визначення ефективності превентивної та наглядової роботи територіальних органів Держпраці.
Уряд схвалив проект Закону “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо визначення поняття трудових відносин та ознак їх наявності”. Прийняття закону сприятиме зменшенню незадекларованої праці в Україні, легалізації заробітної плати та посиленню захисту працівників.
Фахівець Держпраці провів нараду з посадовими особами та працівниками Філії Липовецький райавтодор ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» щодо профілактики виробничого травматизму під час проведення робіт з будівництва, ремонту та утримання автошляхів в умовах погіршення погодних умов в осінньо-зимовий період
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу суб′єктів господарювання на необхідність посилення контролю за організацією охорони праці та промислової безпеки на будівельних майданчиках через ускладнення погодних умов.
Обережно на дорогах!   9 лютого 2021
За інформацією Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, введено обмеження руху транспортних засобів загального користування та багатоосних транспортних засобів на автомобільних дорогах:
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці».
Т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко з робочим візитом відвідав Дніпропетровщину. Очільник Служби взяв участь у плановій перевірці Акціонерного товариства «Південний гірничо-збагачувальний комбінат», яку було розпочато сьогодні згідно з планом заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Держпраці на 2021 рік.
Комісія Упрвління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств, які пройшли навчання в Учбово-виробничому комбінаті «Сигнал».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.