gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Уряд схвалив законопроект про регулювання нестандартних форм трудових відносин. Відповідний проект Закону був схвалений сьогодні, 24 лютого, на черговому засіданні Уряду. Документом передбачається законодавче врегулювання взаємовідносин працівників та роботодавців у випадку, коли неможливо заздалегідь визначити види, обсяги та періоди виконання тієї чи іншої роботи, зокрема роботи фрілансерів.
25 лютого 2021 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулася нарада на тему: «Ліквідація заборгованості та створення умов своєчасності виплати заробітної плати – першочергове завдання роботодавців Вінницької області на 2021 рік », в якій взяли участь представники територіальних органів Державної податкової служби, Пенсійного фонду України, Національної поліції, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку, Національної служби посередництва та примирення, посад
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Валентина Партій взяла участь у семінарі з фізичними особами – підприємцями на тему «Задекларована зайнятість – запорука успішної підприємницької діяльності», який відбувся у Жмеринській міськрайонній філії Віницького ОЦЗ.
Урядова комісія з розслідування причин пожежі 21 січня у будинку для людей літнього віку, до складу якої входив і т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко, повідомила результати своєї роботи.
Підписано угоду про реалізацію соціального партнерства у спільній діяльності щодо державного нагляду за дотриманням гарантованих прав працівників між Управлінням Держпраці та Головним управлінням Пенсійного фонду Вінницької області.
про співпрацю між Управлінням Держпраці у Вінницькій області та Управлінням забезпечення примусового виконання рішень у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький).
Державною службою України з питань праці оприлюднено для обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Державну службу України з питань праці».
Відповідно до внесених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1215 змін до Технічного регламенту рухомого обладнання, шо працює під тиском, затвердженого поставою Кабінету Міністрів України від 04.07.2018 № 536 (далі - Технічний регламент)
Комісія під головуванням заступника начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олександра Куцика провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці працівників м. Ямпіль та району, які пройшли навчання в Учбово-виробничому центрі «Сигнал».
ДП «ГНМЦ» 11 березня 2021 року організовує онлайн-семінар на тему: «Роз’яснення вимог Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2021 року № 77».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.