gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Боковця провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці працівників, які пройшли відповідне навчання у Центрі підвищення кваліфікації, післядипломної освіти та дорадництва Вінницького Національного аграрного Університету.
3 березня відбулося засідання Кабінету Міністрів України, присвячене року роботи Уряду. Під час вступного слова Прем’єр-міністр Денис Шмигаль представив хронологію зі знакових та важливих рішень і досягнень, які вдалося реалізувати Уряду за рік своєї діяльності.
В Управлінні Держпраці у Вінницькі області відбулось засідання журі із визначення переможців І етапу (відбіркового регіонального туру) Х Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», до складу якого увійшли представники Управління Держпраці, Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, Федерації профспілок, Департаментів соціальної політики та освіти і науки Вінницької ОДА, Департаменту освіти Вінницької міської ради, КВНЗ «Вінницька академія неперервно
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 47-1 Закону України «Про зайнятість населення» щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину та/або надзвичайної ситуації, встановлених Кабінетом Міністрів України» № 1212-IX, який Верховна Рада ухвалила 4 лютого 2021 року (проект № 3010а).
Завершено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки ТОВ «Вінницябуд». За її результатами проведено нараду за участі посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємства.
Одним із основних показників стану охорони праці є рівень виробничого травматизму та професійної захворюваності. За 2020 рік до управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області надійшло та зареєстровано 1022 повідомлення про нещасні випадки (гострі професійні захворювання (отруєння), в тому числі лабораторно підтверджено 737 випадків інфікування COVID-19 медичних працівників.
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднено для обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд».
26 лютого у Мінекономіки відбулась зустріч заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігоря Дядюра зі старшим технічним радником Проекту Міжнародної організації праці “Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні” Джемалом Ходжічем та менеджером Проекту ЄС-МОП “На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні” Антоніу Сантушем. Також у заході взяли участь представники Мінекономіки та національний координатор Міжнародно
Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці Володимира Боковця провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці посадових осіб та працівників м.Вінниця та області, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич провела інформаційно-роз’яснювальну нараду щодо запобігання виникнення та розповсюдження захворюваності на Covid-19 серед працівників Комунального підприємства «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської міської ради Вінницького району.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.