gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

9 березня на Дніпропетровщині т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко взяв участь у плановій перевірці Приватного акціонерного товариства «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат», яку було розпочато згідно з планом заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Держпраці на 2021 рік.
Посадові особи Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальний семінар-нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Тірас-12» щодо додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць.
На виконання окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка, з метою виконання вимог ст. 18 Закону України «Про охорону праці», на базі «Вінницького експерттно-технічного тентру Держпраці» триває навчання з питань охорони праці посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області.
Вітання колективу Управління Держпраці у Вінницькій області зі святом 8 Березня.
Комісія під головуванням заступника начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олександра Куцика провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці працівників м. Вінниця та області, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» № 1285-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 23 лютого з урахуванням пропозицій Глави держави.
3 березня 2021 року опубліковано Закон України «Про внесення змін до статті 471 Закону України «Про зайнятість населення» щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину та/або надзвичайної ситуації, встановлених Кабінетом Міністрів України» від 4 лютого 2021 року № 1212-IX.
У Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємстві «ВІНОБЛАГРОЛІС» відбулась нарада із керівниками районних підрозділів підприємства, у якій взяв участь і виступив перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що середня номінальна заробітна плата штатного працівника у січні 2021р. становила 10751 грн, що в 1,8 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн). Порівняно з груднем 2020р. розмір заробітної плати зменшився на 12,2%, а за останні 12 місяців (відносно січня 2020р.) зріс на 13,4%.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.