gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

25 березня 2021 року в управлінні проведено нараду з керівниками структурних підрозділів управління, на якій розглянуто результати оцінки корупційних ризиків у діяльності Управління Держпраці у Вінницькій області на 2021 рік.
На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 11.03.2021 № 10033/1/1-20 щодо протидії нелегальному обігу пального в Україні Управлінням Держпраці у Вінницькій області проводяться позапланові заходи державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, у сфері управління (володіння, користування) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.
Управління Держпраці у Вінницькій області проводить 25.03.2021 року о 10.00 годині онлайн конференцію стосовно забезпечення додержання Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках, затверджених наказом, Міністерства соціальної політики України 23.06.2017 № 1050, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 08.09.2017 за №1111/30979.
Інспектори праці управління Держпраці у Вінницькій області продовжують широкомасштабну інформаційну компанію серед працівників та роботодавців Вінницької області щодо негативних наслідків неформальних трудових відносин.
18 березня 2021 року заступник начальника управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь у семінарі, організованому Липовецькою районною філією Вінницького обласного центру зайнятості для роботодавців міста Липовець
18 березня під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Боковця в присутності генерального директора ТОВ « Вінницябуд» Карло Гігінеішвілі проведено виїзну колегію Управління Держпраці у Вінницькій області про стан промислової безпеки та охорони праці у ТОВ «Вінницябуд»
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці.
10 березня, за дорученням Голови облдержадміністрації Сергія Борзова, перший заступник Голови ОДА Наталя Заболотна представила колективу територіального підрозділу новопризначеного начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Ірину Власюк.
10 березня на засіданні Уряду прийнято постанову щодо удосконалення механізмів надання послуг населенню Державною службою зайнятості України. “Мінекономіки постійно працює над розширенням програм по безробіттю та спрощенням доступу до них, щоб люди могли швидко і просто отримувати кошти, а також знаходити нову гідно оплачувану роботу”,- зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.
Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці Володимира Боковця’провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників м. Бершадь та району, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.