gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Цього разу інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області наголошували представникам бізнесу на неприпустимості допуску до роботи працівників без укладення трудових договорів, а працівникам акцентували на перевагах офіційного працевлаштування.
Щоби краще сприяти захисту трудових і соціальних прав працівників, а також безпечності та прозорості бізнесу — через консультування, інформування та контроль за додержання законодавства про працю — Держпраці, за підтримки досвідчених комунікаційних експертів та Проєкту МОП, що фінансується ЄС, розробила комунікаційну стратегію на 2023–2026 роки.
В останню неділю жовтня, вночі о 4 годині, в Україні годинники переводять на зимовий час.
Запитання- відповідь   28 жовтня 2022
Чи можна допустити до роботи працівника, що не пройшов медогляд?
Комісія Управління Держпраці у Вінницькій області під головуванням начальника відділу Анатолія Ткачука перевірила знання нормативно-правових актів з охорони праці в операторів котелень та інженерно-технічних працівників освітніх закладів Вінниччини. Захід відбувався на базі навчально-виробничого комплексу Синтез-Союз м. Чернівці.
На Вінниччині триває роз’яснювально-інформаційна робота у рамках компанії "Виходь на світло". Посадовці Управління Держпраці у Вінницькій області здійснюють інформаційні візити на підприємства та установи області.
На Вінниччині триває роз’яснювально-інформаційна робота у рамках компанії "Виходь на світло". Посадовці Управління Держпраці у Вінницькій області здійснюють інформаційні візити на підприємства та установи області.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області розповідають, як не потрапити у трудове рабство.
Під час робочої зустрічі Голова Держпраці Ігор Дегнера, Голова Профспілки Юрій Піжук та директор громадської організації Григорій Сандул домовились про посилення взаємодії для захисту трудових прав працівників в умовах воєнного стану, а також для більш ефективного державного нагляду й громадського контролю за додержанням роботодавцями вимог законодавства про працю та підвищення правової обізнаності працівників.
Перевірку знань нормативно-правових актів з охорони праці провели для 35 інженерно-технічних працівників різних підприємств та установ Вінниччини інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.