(0432) 67-29-80
Вінницька область

Запитання та відповіді

Відгуки

Коментарі — Додати свій
 

Тихолаз Юлія

Працюю у Вінницькому медичному коледжі з березня 2006р. 5.07.2010р. народила дитину і відповідно перебувала у декретній відпустці та у відпустці по догляду за дитиною до 3 років до 5.07.2013р. Період з 1.01.2011р. по 30.06.2013р. не зараховані мені відділом кадрів до спеціального педагогічного стажу. Чи правомірно це?

начальник відділу Юганова

За уніфікованою формою акту питання підрахунку спеціального стажу не підлягає інспектуванню. У різних страхових випадках стаж може підраховуватися з особливостями. Отже, для вирішення питання Вам необхідно звернутися до Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації або до територіальних органів Пенсійного фонду.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.