(0432) 67-29-80
Вінницька область

Ззасідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Ззасідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Питання стану виплати заробітної плати, заборгованості із сплати єдиного соціального внеску, пільгових пенсій на підприємствах, установах, організаціях міста Ладижин та Тростянецького району йшлося під час кущового засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Ладижинської міської ради та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Тростянецької райдержадміністрації.

За оперативними даними станом на 01.08.2019 р. заборгованість із виплати заробітної плати працівникам міста Ладижин становить 2927,7 тис. грн на ПрАТ «Ладижинський завод ЗБК» - 392,1 тис. грн, ПАТ «Ладижинський завод силікатної цегли» -1622,5 тис. грн, ДП «Ладижинський завод «Екстра» ПАТ «Укрмедпром» – 913,1 тис. грн; перед працівниками Тростянецького району - 136,8 тис. грн на ДП «Тростянецький спиртовий завод».

Учасники засідання надали інформацію про заходи, які здійснюються на місцях для усунення наявних проблем, представники підприємств-боржників надали пояснення та поінформували комісію про проведену роботу з погашення боргів.

За підсумками проведених засідань комісій визначено першочергові заходи, спрямовані на ліквідацію боргів, підприємства-боржники попереджені про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати, заборгованості із єдиного соціального внеску.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.