(0432) 67-29-80
Вінницька область

У Женеві проходить Міжнародна конференція праці

У Женеві проходить Міжнародна конференція праці

Міністр соціальної політики України Андрій Рева з 17 по 21 червня 2019 року бере участь у 108-й сесії Міжнародної конференції праці, яка проходить цими днями у Женеві. У рамках конференції заплановані ряд двосторонніх зустрічей Міністра з іноземними колегами та з представниками Міжнародного бюро праці, а також виступ у рамках сегменту високого рівня для міністрів Міжнародної конференції праці.

10 червня у Женеві розпочалася Міжнародна конференція праці (МКП) – вищий орган Міжнародної організації праці, яка у цьому році відзначає своє сторіччя. На ювілейний захід приїхали близько 6000 делегатів від урядів, роботодавців і працівників із 187 держав-членів МОП. У складі української делегації у роботі конференції також бере участь Голова Державної служби з питань праці Роман Чернега.

Сторічну сесію Міжнародної конференції праці, яку ще називають «світовим парламентом праці», відкрив з промовою Генеральний директор МОП Гай Райдер. Він відзначив, що нині світ праці стоїть на межі «найглибших і трансформаційних» змін за 100 років, і закликав делегатів  МКТ взяти на себе відповідальність за вирішення цих викликів.

«Невизначеність і невпевненість нашого часу ... підкреслюють, наскільки фундаментальним є досягнення соціальної справедливості для стабільності та миру, і наскільки важливим є доступ до гідної праці для просування людського добробуту», – зазначив Гай Райдер.

Він також наголосив на тому, що МОП зобов′язана своєю унікальною довговічністю трьом речам: мандату на соціальну справедливість, тристоронньому складу і постійній спроможності адаптуватися і повертатися до викликів змін, а не відвертатися від них. І нагадав усім делегатам, що цьогорічна ювілейна конференція присвячена майбутньому праці та  міжнародної організації праці.

 «Справа в тому, що майбутнє праці буде результатом наших рішень, нашого вибору, нашої спроможності дотримуватися їх, нашої готовності співпрацювати і зробити це майбутнє таким, як ми хочемо… через постійне просування гідної праці, соціальної справедливості та миру», – констатував Гай Райдер.

МКП триватиме до 21 червня, й в її рамках відбуватимуться пленарні засідання, дискусії та тематичні форуми.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.