(0432) 67-29-80
Вінницька область

Завершено цикл семінарів-нарад у районах області

Завершено цикл семінарів-нарад у районах області

Посадові особи Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальні семінар-наради у Ямпільському і Томашпільському районах з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.

У семінар-нарадах взяли участь керівники та посадові особи райдержадміністрацій, а також підприємств, установ, організацій, у тому числі лікувально-профілактичних закладів.

Управління Держпраці представляли заступник начальника відділу з питань експертизи умов праці Ганна Макаренко, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Галина Куровська, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Михайло Гандзюк, лікар відділу з питань гігієни праці Олександр Наавгуст, головний державний інспектор відділу інспекційної діяльності, організаційно-аналітичного забезпечення, експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Світлана Яропуд.

До порядку денного увійшли 5 питань:

  • «Деякі питання реалізації ст.259 Кодексу законів про працю України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю відповідно вимог Постанови КМУ від 26.04.2017р. №295. Легалізація трудової діяльності»
  • «Додержання вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки».
  • Вимоги щодо санітарно-гігієнічних норм і правил на підприємствах.
  • Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці.
  • Додержання вимог Закону України від 02.12.2010 року «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».

Кожен з фахівців Управління Держпраці у своїх виступах детально зупинився на питаннях, що належать до їхньої компетенції, та надав відповіді на запитання присутніх на заходах.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.