(0432) 67-29-80
Вінницька область

Завершено спеціальне розслідування групового нещасного випадку

Завершено спеціальне розслідування групового нещасного випадку

8 липня 2019 року о 19:00, при поверненні з відрядження з м. Вінниці автомобілем «Джілі-СК» чотири працівники Комунального підприємства «Піщанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» – водій Г., 1966 р.н., медична сестра Л., 1981 р.н., інспектор з кадрів В., 1970 р.н., та бухгалтер Д., 1992 р.н., потрапили у дорожньо-транспортну пригоду.  На автошляху Р 08 Немирів – Ямпіль, між смт Брацлав та с. Гриненки, автомобіль «Nissan Almera» вдарив ВАЗ 2106, що рухався назустріч. Від зіткнення ВАЗ 2106 втратив керованість та зіткнувся із автомобілем «Джілі-СК», у результаті чого водій і пасажири отримали травми різного ступеня важкості.

На запит, слідчим відділом Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області доведено інформацію про те, що у ході досудового розслідування проведено судово-автотехнічну експертизу. Згідно з висновком експерта, у ситуації, що склалася, при умові розвитку механізму ДТП, вказаного в ухвалі про призначення експертизи та при технічних параметрах, що містяться в ухвалі про призначення експертизи, у діях водія Г. не вбачається невідповідностей вимогам Правил дорожнього руху, які з технічної точки зору знаходилися б у причинному зв`язку з виникненням даної дорожньо-транспортної пригоди.

У зв`язку з тим, що груповий нещасний випадок з чотирма працівниками КП «Піщанський РЦПМСД» стався під час проїзду згідно з установленим завданням і маршрутом з місця відрядження на транспортному засобі КП, та враховуючи інформацію СВ Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області, нещасний випадок визнано таким, що пов′язаний з виробництвом, відповідно підпункту 9 пункту 52 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №337. Складено акт форми Н-1/П на кожного з потерпілих.

 Члени комісії провели зустріч з потерпілими з метою надання роз`яснень з питань, які виникли внаслідок нещасного випадку.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.